Architectenduo Lasut & Braun werd gevraagd om met een sustainable design voor de sterk groeiende jonge organisatie Divorce Housing aan de slag te gaan. Divorce Housing bied hulp
voor mensen die door een scheiding of relatiebreuk gaan, die op zoek zijn naar een tijdelijke woonruimte die tevens snel beschikbaar is. Hiernaast helpen de mensen van Divorce Housing
graag met vastgoedadvies, beleggingsadvies, verhuur en (totaal)beheer van objecten in zijn/haar vastgoedportefeuille.
Het kantoorpand bestaat uit 2 verdiepingen en een grote loods aan de achterkant. ca. 280 m² kantoorruimte, ca. 285 m² bedrijfsruimte en een entresolvloer van ca. 95 m². De 2 verdiepingen waren verdeeld in allemaal kleine hokjes!
De opdrachtgever wilde het liefst één grote ruimte, want het onderlinge contact, informele sfeer en het nauw samenwerken met collega’s staat centraal.
Zo zijn Anne Braun en Feikje Lasut aan de slag gegaan om een open sfeer te creëren, waarbij er voldoende afstand is indien nodig maar je wel ten alle tijden met elkaar in verbinding staat.
De opdracht was een een kantoor te creëren waar een warm welkom, een open sfeer en een sociale drive centraal staan. Een fijne
werkplek met een huiselijke sfeer, veel groen, transparantie, zones die in elkaar overlopen en waar bovenal alles op orde is. Een uitstraling die vertrouwen geeft en je omarmd bij binnenkomst.
Voor het kantoor van Divorce Housing in Rotterdam is gekozen voor Classico krijtverf in kleuren Sea Foam en Potato Skin, Carazzo trapverf in de kleur Belgian Wilderness, Fresco kalkverf in de kleur Sea Foam en Traditional Paint High-Gloss Elements in de kleur Gold
- Lees meer over Lasut & Braun op hun website
- Koop de kleuren uit dit kantoor bij een dealer in de buurt
- Bekijk hier alle Pure & Original kleuren
Op zoek naar meer inspiratie? Laat je ook inspireren door onze moodboards en fotogalerij.